Volejte  ( Po-Pá 8:00 - 17:00 )  777 690 712 nebo 777 337 909

home

O nás

O výrobci

Produkty

Magazín

Kontakty

logo 60denní záruka vrácení peněz bez udání důvodu koupit OBJEDNÁVKA
 

Oživovač vody Vortexpower Spring

Geniálně jednoduchý, jednoduše geniální. Na základě technologie víření, tedy podle jevů běžných v přírodě, dokáže praktický nástavec revitalizovat a okysličit vodu z potrubí. Dojde tím k jejímu oživení. Každý má nyní možnost pít vitální a dobře stravitelnou vodu bohatou na kyslík přímo ze svého domácího kohoutku. Takovou, jaká teče v horském potoce. Jemnou, rozvířenou, plnou síly a zdraví.

 

Přesvědčte se o funkčnosti oživovače vody ještě dnes a do 60 dnů jej můžete bez udání důvodu vrátit.

 

Co je oživovač vody Vortexpower?

?

Jedná se o převratný švýcarský vynález nástavce na vodovodní kohoutek, který dokáže vodu oživit a obohatit o kyslík. Tento oživovač vody umí proměnit vodu ve vaší firmě, kterou nabízíte například klientům při schůzce, na pramenitou a plnou života. Nevídaně kvalitní pramenitou vodu přímo z kohoutku ocení nejen vaši klienti, kteří za vámi přicházejí do firmy na schůzku. Nástavec funguje na podobném principu jako voda v přírodě, kde stéká z hor do údolí, víří se, a tím se prokysličuje.

Voda je najednou vnímána jako měkčí a má skvělou chuť. Díky technologii víření, tedy podle jevů běžných v přírodě, dokáže praktický nástavec revitalizovat a okysličit i vaši kohoutkovou vodu. Dopřejte sobě, svým zaměstnancům i přicházejícím klientům pít vitální a dobře stravitelnou vodu bohatou na kyslík přímo z kohoutku. Společně s vaší firmou můžete udělat jednoduchý krok dopředu v cestě za ochranou našeho životního prostředí.

 

Úspora pro Vaši firmu

img

S oživovačem vody odpadají vaší firmě investice na nákup, dopravu a likvidaci balených vod.

 

60 dní na vyzkoušení

img

Prověřte si sami se svými zaměstnanci a klienty, jak voda s oživovačem chutná a jaké nabízí výhody.

 
 

Promění kohoutkovou vodu na pramenitou, jak z horského potoka, tak z nedotčené přírody.

 

Dlouhodobá úspora pro Vaši firmu

!

Výdaje spojené s provozem firmy bývají nemalé a pro některé podniky tvoří nákup pitné vody velmi podstatný výdaj. Přitom je tak jednoduché toto číslo snížit. V následujícím kalkulátoru máte možnost určit potenciální úspory za pitnou vodu. Srovnejte aktuální výdaje na náklady balené vody se systémem VortexPower. Objevíte obrovské úspory. Při nákupu systému VortexPower odpadají veškeré náklady na dopravu, na skladování a likvidaci. Zdravý, šetrný k životnímu prostředí, levný a chutný - to je systém VortexPower.

 

CHCI SE PODÍVAT NA ÚSPORU

 

-

 

Každý den můžete pít tolik čerstvé, energické a zdravé vody, kolik chcete.

 

Jak to funguje?

?

Oživovač funguje na jednoduchém, ale velmi detailně a precizně propracovaném principu. Uvnitř nástavce je vysoce účinná vířící komora, kde se voda otáčí (víří) rychlostí přes 1 000 km/h, což odpovídá několika kilometrům tekoucího potoka. Zde se vodní klastry (spojení mnoha H2O molekul podobné krystalům) ve víru rozmělní. Dochází tu také k obohacování vody o kyslík pomocí podtlakového systému. Rychlost víření nahradí cestu vody dlouhou několik kilometrů v proudu horského potoka. Tam si voda hledá cestu přes kameny, víří se a okysličuje. Vše se děje v souladu s přírodou.

popis obr.

 

 

Kvalitní, chutná a dobře stravitelná voda bez chlóru pro váš zdravý životní styl.

 

60 dní na vyzkoušení

60

 
img Cena: 12 990 Kč

NEPŘEHLÉDNĚTE: Přesvědčte se o funkčnosti oživovače vody ještě dnes a do 60 dnů jej můžete vrátit bez udání důvodu.

 

 

nahoru

-

Důležité odkazy

Balená voda - nejlepší
marketingový trik


Pitná voda z trubek místo z
plastové láhve

-

O nákupu

Obchodní podmínky
Objednávka a cena
Poučení o odstoupení od smlouvy

-

Potřebujete poradit?

Kontaktní informace

zpět nahoru

 
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma Kamenné zdraví s.r.o. | Systém a provoz zajišťuje PROFI IMAGE s.r.o.