Volejte  ( Po-Pá 8:00 - 17:00 )  777 690 712 nebo 777 337 909

home

O nás

O výrobci

Produkty

Magazín

Kontakty

logo 60denní záruka vrácení peněz bez udání důvodu koupit OBJEDNÁVKA
 

O výrobci


Umožňujeme všem uvědomělým lidem zušlechtit si volně přístupnou kohoutkovou vodu v souladu s přírodou, aby bylo zajištěno optimální zásobování těla vitální a vysoce hodnotnou pitnou vodou kdykoliv.


Naše voda, náš život


Pitná voda je drahocenná surovina, o kterou se musíme starat. Podle UNESCO bude za 20-30 let naším největším problémem nedostatek pitné vody. Neboť jen 3 % zemského povrchu tvoří sladká voda a jen 0,3 % z ní jsou použitelná jako pitná.


Voda má zásadní význam pro život na této planetě. 99 % všech procesů látkové výměny v našem těle potřebuje vodu. Bez vody žádný život!


Zároveň právě dnes plave v Pacifiku ostrov plastového odpadu ve velikosti západní Evropy. I když se v našich zemích třídí odpad odpovědně, celosvětově je jen 1 z 5 PET lahví recyklována. Na rozložení a odbourání 1 PET lahve potřebuje příroda 450 let.


Proto jsme se v roce 2010 rozhodli, že budeme vyvíjet produkty, které významně přispějí ke snižování plastového odpadu (díky návratu ke kohoutkové vodě), a které všem lidem zpřístupní vodu ve vysoké kvalitě – oživenou podle vzoru z přírody.


Na základě 100 let známé fyziky víření vody se nám podařilo vyvinout produkty, které běžnou kohoutkovou vodu oživí podle vzoru z přírody.


Pili jste někdy vodu z horského potoka? Pokud ano, pak si to jistě pamatujete ještě měsíce. S našimi produkty můžete pít vitální, okysličenou a stravitelnou vodu přímo z vlastního kohoutku – kdykoliv. A šetřit tak životní prostředí.

 
 
pramenitá voda pro zdravější život

pramenitá voda pro zdravější život

 
60denní záruka

60denní záruka vrácení peněz

 
úspora v řádech desetitisíců ročně

úspora v řádech desetitisíců ročně

 
 

nahoru

-

Důležité odkazy

Balená voda - nejlepší
marketingový trik


Pitná voda z trubek místo z
plastové láhve

-

O nákupu

Obchodní podmínky
Objednávka a cena
Poučení o odstoupení od smlouvy

-

Potřebujete poradit?

Kontaktní informace

zpět nahoru

 
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma Kamenné zdraví s.r.o. | Systém a provoz zajišťuje PROFI IMAGE s.r.o.