Volejte  ( Po-Pá 8:00 - 17:00 )  777 690 712 nebo 777 337 909

home

O nás

O výrobci

Produkty

Magazín

Kontakty

logo 60denní záruka vrácení peněz bez udání důvodu koupit OBJEDNÁVKA
 

Náš příběh

 

Seznámení s oživovačem vody

Jednoho dne přistála v e-mailové schránce zpráva z Rakouska, ať vyzkoušíme pít rozvířenou vodu. Nebyl důvod to házet za hlavu. Nechali jsme si poslat 1 nástavec na kohoutek od švýcarského výrobce, který jsme později začali nazývat oživovač vody.

 

Už máme vyřešeno, co pít

Po pár dnech bylo vyřešeno věčné dilema, co vlastně přes den pít. Zdali jen vodu normální kohoutkovou, přefiltrovanou, nebo raději kupovat balenou či si nechat vozit vodu v barelech.

U kohoutkové vody si lidé často stěžují, že jim nechutná a je cítit chlórem. Pak se objeví zpráva, že v ní jsou zbytky léků, hormonů a bůhví čeho ještě. Ve filtrech se zase množí bakterie, navíc provoz také něco stojí.

Kupovat vodu balenou stojí ještě víc, navíc kam pořád s těmi plasty. A co když ta naše lahev stála dlouho někde na slunci? Také se pravidelně píše o únicích chemikálií z plastových lahví přímo do vody, kterou pak chceme pít, a čím vyšší teplota, tím horší.

 

Zázrak z kohoutku

Voda z oživovače nás ohromila. Najednou chutnala jinak, byla čerstvější, jemnější, kulatější. Člověk měl pocit, že chce vodu pít, že se napije rád. A ne jen proto, že musí, protože má žízeň.

Po nějaké době jsme si všimli neobvykle jemné pokožky na rukou. Začali jsme se cítit takoví svěžejší, i při sportu to bylo znát. Nižší únava, možná i vyšší výkonnost (sportujeme čistě amatérsky) a rychlejší regenerace.

 

Bylo jasno

Začali jsme o vodě studovat ze všech možných běžně dostupných zdrojů. Tyto informace jsme porovnávali s těmi, co nám zaslal švýcarský výrobce. Bylo jasné, že kromě minerálů začneme propagovat i rozvířenou vodu.

Nyní bychom vám tedy rádi vysvětlili, proč takovou vodu pít, a že cena za oživovač není tak vysoká, jak by se na první pohled mohlo zdát.

 
V Podívejte se na úsporu
 
V Zdraví pro Váš život
 
V Objednávka a cena
 
 
pramenitá voda pro zdravější život

pramenitá voda pro zdravější život

 
60denní záruka

60denní záruka vrácení peněz

 
úspora v řádech desetitisíců ročně

úspora v řádech desetitisíců ročně

 
 

nahoru

-

Důležité odkazy

Balená voda - nejlepší
marketingový trik


Pitná voda z trubek místo z
plastové láhve

-

O nákupu

Obchodní podmínky
Objednávka a cena
Poučení o odstoupení od smlouvy

-

Potřebujete poradit?

Kontaktní informace

zpět nahoru

 
 

Všechna práva vyhrazena © publikuje firma Kamenné zdraví s.r.o. | Systém a provoz zajišťuje PROFI IMAGE s.r.o.