ozivovacvody.cz

deutsch

english

czech
Objednávka

Objednávejte zde

Dodává

Kristýna Dolejšová z projektu ZaNormalniHolky | …

kristýna dolejšová za normální holky
Predstavte ná m v áš projekt “Za normální holky”. Projekt „#ZaNormalniHolky“ bol založený pred dvoma a pol rokmi s cieľom hovoriť o ženskej sebadôvere, o vplyve sociálnych sietí na našu generáciu, o bezpečnosti na internete a kritickom myslení dievčat a žien v súvislosti s diétami, pohybom, fotkami na sociálnych sieťach atď.

Kristýna (27): Držela miliony diet, nenáviděla své …

161.1k Followers, 492 Following, 559 Posts - See Instagram photos and videos from Girl, you’ve got this! 🏽 (@zanormalniholky)

Kristýna Dolejšová - Blogerfest

kristýna dolejšová za normální holky
Zakladatelka projektu Za normální holky se rozhodla ukázat, že slovo normální má mnohem větší význam než upravená fotografie na sociálních sítích. Kristýna Dolejšová tak pomohla mnoha ženám a dívkám, které díky ní našly ztracené sebevědomí a uvědomily si, že na tom být normální

Za normální holky: Boj proti anorexii a bulimii! …

kristýna dolejšová za normální holky
Kniha se jmenuje BEZ FILTRU, která vznikla pro projekt #ZaNormalniHolky a já se rozhodla sepsat tento článek, protože mi za ty… 3 Things to Do Before Picking Up Your Phone 16 ledna, 2020 in LIFESTYLE , OSOBNÍ ROZVOJ - 3 komentáře

Kristýna Dolejšová z projektu ZaNormalniHolky | …

kristýna dolejšová za normální holky
Pro měsíc srpen je tou osobností velmi sympatická Kristýna Dolejšová, která vystupuje jako blogerka Hello Christie. V dnešním rozhovoru se s vámi podělí o to, proč založila úspěšný projekt „Za Normální Holky“ anebo i o to, jak to vypadá u ní doma.

Host: Kristýna Dolejšová, autorka projektu „Za …

Blogerka a zakladatelka projektu Za normální holky, to je Kristýna Dolejšová.Budeme mluvit o její cestě do Austrálie, kde několik let žila a pracovala, o tom, jak nás společnost

Kristýna Dolejšová z projektu ZaNormalniHolky | …

Autorku projektu mám moc ráda a ráda ji sleduju. Je to nesmírně inspirativní bytost, která si hodně prožila a místo toho, aby se sesypala a dala životu stopku, rozhodla se udělat opak - za to si jí vážím a taky za to, s jakou energií tvoří projekt #zanormálníholky.

Girl, you’ve got this! 🏽 (@zanormalniholky) • Instagram

Kristýna Dolejšová – blogerka a cestovatelka, krásná holka. Autorka úspěšného projektu Za normální holky, který tady dlouho chyběl. Vyhrál v CZECH BLOG AWARDS v kategorii COSMO OBJEV 2017 a pomáhá dívkám nabrat ztracené sebevědomí. Díky němu si dnes může plnit sny každý.

ROZHOVOR: Kristýna Dolejšová – Za normální holky

Za normální holky. Rozhovor. 15. 11. 2020 | 5 minut radosti V životě mám jiné priority než hezkou postavu, říká Kristýna Dolejšová z blogu Za normální holky. Zaručeně zlepší den. V životě mám jiné priority než hezkou postavu, říká Kristýna Dolejšová z blogu Za normální holky. Kam na výlet v nouzovém stavu?

Kristýna Dolejšová: Spustila projekt Za normální …

Vždy byla holka krev a mlíko. A je na to hrdá! Hostem pořadu Blesk.cz Chyceno v síti byla blogerka Kristýna Dolejšová (28), která stojí za projektem #ZaNormálníHolky. Kristýna radí dospívajícím dívkám, jak nepodlehnout anorexii a bulimii! „Sama jsem si s poruchou příjmu